-24%

Телевізор 43" Akai AK43FHD22W, LED Full HD 1920x1080, 60 Гц, Smart TV, WebOS, голос, DVB-T2/C, 3xHDMI, 2xUSB, VESA 200x100
14 049 ₴
10 615 ₴
- В наявності
- Код: 138822
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телевізор 43" Akai AK43FHD22W, LED Full HD 1920x1080, 60 Гц, Smart TV, WebOS, голос, DVB-T2/C, 3xHDMI, 2xUSB, VESA 200x100
Артикул виробника: AK43FHD22W
id mcrtr-270341
Артикул виробника: AK43FHD22W
id mcrtr-270341
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | webOS |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Вага без підставки | 5.9 кг |
| Вага з підставкою | 6.1 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 957x558x69 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 957x617x212 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 43" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 75 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | безрамковий |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 615 ₴


