
Кулер для процессора Deepcool AK400 DIGITAL, черный, алюминий/медь, 1x120 мм, LCD экран, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD
2 936 ₴
- Немає в наявності
- Код: 138827
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Настала ера цифрових повітряних кулерів, і DeepCool з гордістю представляє AK400 DIGITAL. Все, що ви любили в AK400 ZERO DARK, але з витонченим низькопрофільним індикатором стану ЦП та світлодіодними стрічками ARGB.

ЕКРАН СТАТУСУ ЦП В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
Кришталево чистий цифровий екран відображає температуру та використання центрального процесора вашої системи в режимі реального часу, а також попередження про високу температуру. Дисплеєм можна керувати за допомогою простої програми, яка вимагає лише вільного USB 2.0.
ВИПРОБУВАНИЙ ДИЗАЙН AK ZERO DARK
Повністю чорний варіант нашого високосумісного процесорного кулера AK400
Артикул производителя: R-AK400-BKADMN-G
id mcrtr-270440
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 695 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 126 x 97 x 156 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
- Ціна: 2 936 ₴


