
Відеокарта GeForce GT610 Golden Memory 2Gb GDDR3 64-bit 3 виходи VGA / DVI / HDMI 810/1333 MHz Low Profile (GT610D31G64bit)
2 253 ₴
- Немає в наявності
- Код: 138836
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відеокарта Golden Memory GT610 2Gb призначена для виконання базових завдань, як-от відтворення відео та роботи в офісних додатках. Вона добре впишеться в домашні або офісні комп'ютери, де не висуваються високі вимоги до графічної потужності. Ця модель підходить для запуску нескладних ігор і може використовуватися для підключення моніторів із застарілими інтерфейсами. Однак для збірок, орієнтованих на ігри навіть з обмеженим бюджетом, вона не буде найкращим вибором.
Характеристики Golden Memory GT610 2Gb
- Процесор. Модель GT610 оснащена 48 ядрами CUDA, які працюють на частоті до 810 МГц.
- Пам'ять. 2 ГБ 1333 Мгц
- 3 виходи
Артикул GT610D31G64bit
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden memory |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GT 610M |
| Розрядність шини пам'яті | 64 біт |
| Частота процесора | 810 МГц |
| Частота відеопам'яті | 1333 МГц |
| Особливості | Підтримка DirectX 12, Підтримка DirectX 11, Низькопрофільна, Однослотова |
| Стан | Новий |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Частота пам'яті | 1333 МГц |
| Інтерфейс | PCI Express 2.0 |
| Підсвічування | немає |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | без дод. живлення |
| Тактова частота GPU | 810 МГц |
| Графічний процесор | GT 610 |
| Виробник GPU | nVidia |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| HDMI | 1 |
| Розгін | немає |
| VGA | 1 |
| Рекомендований БЖ | 200 Вт і більше |
| DVI | 1 |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 165 мм |
| Кількість займаних слотів | 1 слот |
| Підтримка VR | немає |
| Відеопам'ять | 2 ГБ |
| DirectX | 11 |
| DisplayPort | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 253 ₴


