
Корпус GameMax Storm чорний, без БЖ, Mini Tower, Micro ATX, 2хUSB 2.0, 1хUSB 3.0, 1x120mm FAN, 380x200x450 мм, 0.8 мм
2 369 ₴
- В наявності
- Код: 138840
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус GameMax Storm Black — це стильне і функціональне рішення для складання компактного ігрового ПК. Цей корпус формату Micro-ATX поєднує в собі сучасний дизайн, чудову вентиляцію і широкі можливості для встановлення потужних комплектуючих.
Характеристики GameMax Storm Black
- Дизайн і матеріали. Корпус виконаний в елегантному чорному кольорі і оснащений бічною панеллю із загартованого скла, як
Артикул виробника: STORM BLACK
id mcrtr-270972
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380x200x450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 369 ₴


