
Корпус 2E Gaming Virtus Neo Tempered Glass білий, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 1x120
3 411 ₴
- В наявності
- Код: 138892
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус 2E Gaming Virtus Neo — оптимальний варіант для створення сучасної ігрової або робочої станції з активною системою обдування компонентів. У комплекті три вбудовані 140 мм вентилятори ARGB з металевою передньою панеллю у вигляді сітки, плюс додатковий один 120 мм вентилятор ARGB на задній панелі. Модель підходить для самостійного і промислового складання, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і нескладній конструкції.
Оптимальні розміри для сучасної робочої станції або ігрового ПК
- Типорозмір корпусу Mid Tower: ATX, Micro ATX, Mini ITX
- Сталь найвищої якості, стандарт SPCC 0.5 мм
- Бічна (ліва) панель із загартованого скла
- Параметри: 386 (глибина) × 225 (ширина) × 480 (висота) мм
Регулюй колір свого настрою
Вбудовані 4 шт. ARGB вентилятори: 3 × 140 мм на передній панелі та 1 × 120 мм на задній панелі. Під’єднання: 6pin. Можливо встановити 6 × 120 мм або
Артикул виробника: 2E-G3301NW
id mcrtr-272633
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 386x225x480 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 178 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 3 411 ₴


