
Вентилятор 120 мм, be quiet! Shadow Wings 2, білий, 120х120х25 мм, до 1100 об/хв, до 15.9 дБ, 4-pin (PWM), пiдшипник ковзання з
991 ₴
- В наявності
- Код: 138898
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор 120 мм, be quiet! Shadow Wings 2, White, 120х120х25 мм, до 1100 об/хв, до 15.9 дБ, 4-pin (PWM), пiдшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (BL089)
Артикул виробника: BL089
id mcrtr-272835
Артикул виробника: BL089
id mcrtr-272835
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | є |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 50 см |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 4 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Модульний | Немає |
| Обороти | 200 - 1100 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1100 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 38.5 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Підсвічування | немає |
| Подшипник | Гвинтовий (Rifle) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Розмір | 120 мм Ш х Д х В |
| Рівень шуму | 9 - 15.9 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 15.9 дБ |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴


