-7%

Кулер для процесора ID-Cooling DK-01, алюміній, 92 мм PWM, для Intel 1700/1200/115x, AMD AMx/FMx, до 95 Вт
308 ₴
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 138915
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Активна система охолодження має спеціалізований фірмовий механізм фіксації вентилятора. Кулер оснащений алюмінієвим радіатором з пластинчастими ребрами — забезпечує активний теплообмін в процесі роботи вентилятора з оптимізованою крильчаткою. Таким чином, вибравши даний кулер, ви надовго забудете про перегрів процесора і зможете з комфортом працювати за вашим комп'ютером навіть при тривалому навантаженні на процесор.
Комплектація: Кулер, кріплення до материнської плати, термопаста.
Артикул виробника: DK-01
id mcrtr-273245
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50-59 мм |
| Габарити | 110 x 110 x 52 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴


