-9%

IP камера TP-Link Tapo C325WB, білий, 4 Мп (2688x1520), 1/1.79" CMOS, H.264, f/1.0, WiFi (2.4 GHz), кут огляду 127°, день/ніч,
5 838 ₴
5 314 ₴
- В наявності
- Код: 138926
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндрична IP відеокамера TP-Link Tapo C325WB, White призначена для якісного вуличного спостереження. Модель здатна вести знімання з роздільною здатністю до 2K QHD 2688×1520 при 20 fps, завдяки чому зображення має дуже деталізований вигляд. А за допомогою об'єктива зі світлосилою F1.0 і матрицею розміром 1/1.79'' камера може чітко зображати те, що відбувається в умовах дуже низького освітлення.
Параметри TP-Link Tapo C325WB, White
- Технології HDR і ColorPro роблять передачу кольору
Артикул виробника: TAPO C325WB
id mcrtr-273552
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 148.7 x 137.9 x 90.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 9В |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Кути огляду | Д: 127° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/1.79" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -20°C ~ +45°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 314 ₴


