
Автотримач для телефону ColorWay Dashboard Car Wireless Charger, чорний, 15 Вт, бездротова зарядка (Qi), вакуумна присоска,
826 ₴
823 ₴
- В наявності
- Код: 138937
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автотримач для телефону ColorWay Dashboard Car Wireless Charger, Black, 15 Вт, бездротова зарядка (Qi), вакуумна присоска, поворотний шарнір 360°, від 4" до 6.5" (CW-CHAW037Q-BK)
Артикул виробника: CW-CHAW037Q-BK
id mcrtr-273940
Артикул виробника: CW-CHAW037Q-BK
id mcrtr-273940
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка | є |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Допустима діагональ | до 6.5" |
| Кріплення гаджета | затискач |
| Кріплення тримача | присосок |
| Макс. ширина пристроєм | 95 мм |
| Мін. ширина пристрою | 73 мм |
| Місце встановлення | торпедо / лобове скло |
| Обертання | Да |
| Призначення | для телефонів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴


