-1%

Автотримач для телефону ColorWay Metallic Gravity Holder 3, чорний, в дефлектор повітроводу, поворот тримача на 360°, від 4" до
401 ₴
398 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 138960
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автотримач для телефону ColorWay Metallic Gravity Holder 3, Black, в дефлектор повітроводу, поворот тримача на 360°, від 4" до 6.5" (CW-CHG14-BK)
Артикул виробника: CW-CHG14-BK
id mcrtr-274670
Артикул виробника: CW-CHG14-BK
id mcrtr-274670
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка | немає |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Допустима діагональ | до 6.5" |
| Кріплення гаджета | гравітаційна фіксація |
| Кріплення тримача | на решітку повітропроводу |
| Макс. ширина пристроєм | 90 мм |
| Мін. ширина пристрою | 66 мм |
| Місце встановлення | решітка вентиляції |
| Обертання | Да |
| Призначення | для телефонів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴


