
Корпус GameMax Edge чорний, без БЖ, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 1x120 мм LED ARGB, 380x200х450 мм
2 842 ₴
1 612 ₴
- В наявності
- Код: 139029
- +380 (67) 249-48-482ий номер
GameMax Edge Mini Tower
Компактний комп’ютерний корпус Micro ATX, Mini ITX. Чорний ігровий корпус ПК. Задня панель 120 мм із фіксованим кольором RGB Попередньо встановлений вентилятор і передня пластикова сітчаста панель повітряного потоку.
Можливість оновлення
Бокова панель із загартованого скла забезпечує зручний і прозорий огляд вашої бойової станції.
Мінімалістичний стиль, максимальна потужність
Лінії на передній панелі створюють стильний і сучасний дизайн, одночасно забезпечуючи максимальний потік повітря, щоб ваша система була холодною та чистою. Верхня панель вводу/виводу забезпечує легкий доступ до ваших пристроїв.
Створено для задоволення вимог будівельників
Завдяки достатньому простору для розміщення графічних карт довжиною до 325 мм і кулерів процесора заввишки до 155 мм цей корпус може вмістити всі ваші високопродуктивні компоненти.
Чудова продуктивність охолодження
Корпус підтримує радіато
Артикул виробника: EDGE
id mcrtr-277026
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380x200x450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 1 612 ₴


