
Корпус GameMax Siege BK чорний, без БЖ, Mid Tower, EATX / ATX / Micro ATX / Mini-ITX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 4x120 мм АRGB,
4 272 ₴
- В наявності
- Код: 139032
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GameMax — універсальний і надійний блок живлення, що відповідає сучасним потребам персональних комп’ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність із тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудової ціни.
В елементній базі блока живлення GameMax застосовано надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блока живлення з ладу використовують безліч різних технологій захисту.
Артикул виробника: SIEGE BK
id mcrtr-277075
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 465x210x485 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 272 ₴


