
Корпус Cougar Duoface Pro RGB білий, без БЖ, ATX / Micro ATX / Mini ITX, USB 3.0 x2, USB 2.0 x1, Type-C Gen 2, RGB підсвічування,
5 540 ₴
4 667 ₴
- В наявності
- Код: 139049
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Кожна медаль завжди має дві сторони, і Duoface Pro RGB не виняток. Він пропонує дві окремі передні панелі, які демонструють дві сторони його індивідуальності: одна панель відображає яскраве RGB-підсвічування, а інша оптимізована для чудового повітряного потоку. Це останнє оновлення серії Duoface є справжнім втіленням гнучкості та інноваційного дизайну відкритого формату.
Гра двох половинок
Завдяки новій функції збірки без інструментів зміна панелей вимагає мінімальних зусиль, що дозволяє швидко та легко розставити пріоритети між оптимізацією повітропровідності чи демонстрацією вигляду вашої системи.
Стиль всередині та зовні
Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр Duoface Pro RGB дуже функціональний та естетичний, а його стильні краї візуально виділяють його. Крім того, пиловий фільтр можна легко зняти, не знімаючи передню панель, що спрощує техніч
Артикул виробника: DUOFACE PRO RGB (WHITE)
id mcrtr-277474
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 465x240x496 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 4 667 ₴


