-17%

Кулер для процесора be quiet! Dark Rock Pro 5, чорний, алюміній/мідь, 1x135 мм + 1x120 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD
6 419 ₴
5 335 ₴
- В наявності
- Код: 139057
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dark Rock Pro 5 забезпечує максимальну продуктивність охолодження та практично безшумну роботу. Ідеальний вибір для розігнаних систем та вимогливих робочих станцій.

Ключові характеристики повітряного кулера be quiet! Dark Rock Pro 5
- 7 теплових трубок для високої інтенсивності відведення тепла.
- Два практично безшумні вентилятори Silent Wings PWM для ідеального повітряного потоку.
- Воронкоподібний повітрозабірник фронтального вентилятора для високого тиску повітря.
- Спеціальний перемикач
Артикул виробника: BK036
id mcrtr-277722
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1290 г |
| Висота | 160-169 мм |
| Габарити | 120 x 136 x 168 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 300 Вт |
| Матеріал основи | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм, 135 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 335 ₴


