-17%

Кулер для процесора be quiet! Dark Rock Elite, чорний, алюміній/мідь, 2x135 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 280
6 633 ₴
5 510 ₴
- В наявності
- Код: 139086
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dark Rock Elite пропонує безпрецедентну продуктивність та потужність охолодження, а також передову технологію вентиляторів та культовий дизайн. Приєднуйтесь до еліти світу геймерів.

Ключеві характеристики повітряного кулера be quiet! Dark Rock Elite
- 2 вентилятори Silent Wings 135mm PWM для максимального тиску повітря та ідеального повітряного потоку.
- Інноваційна система кріплення фронтального вентилятора для максимальної зручності використання та сумісності з модулями RAM.
- 7 теплових трубок для неймовірно високої потужності охолодження.
Артикул виробника: BK037
id mcrtr-278275
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1340 г |
| Висота | 160-169 мм |
| Габарити | 120 x 136 x 168 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 300 Вт |
| Матеріал основи | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 135 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 510 ₴


