-15%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-207-XT Advanced чорний, 2x120 мм, алюміній/мідь, Intel: 2066, 2011, 1851, 1700, 1200, 1150,
3 315 ₴
2 821 ₴
- В наявності
- Код: 139087
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-207-XT Advanced — це високоефективний двобаштовий кулер, розроблений спеціально для охолодження процесорів Intel та AMD. Його повністю чорний дизайн, від верхньої кришки до теплових трубок, робить прилад майже непомітним у вашій системі. Металеве монтажне кріплення, що входить у комплект постачання, забезпечує легке та надійне встановлення кулера на материнську плату.

Особливості кулера ID-Cooling SE-207-XT Advanced
- Модель SE-207-XT Advanced характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 280 Вт. Це важливо для забезпечення стабільної роботи ПК, особливо під час важких завдань або ігрових сесій, коли процесор працює на повну силу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1020 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 110 x 154 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 280 Вт |
| Матеріал основи | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1150, 1200, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 821 ₴


