-10%

Кулер для процесора Deepcool AK400 DIGITAL, білий, алюміній/мідь, 1x120 мм, LCD екран, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4,
3 007 ₴
2 710 ₴
- В наявності
- Код: 139111
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Deepcool AK400 DIGITAL WH — це потужний кулер баштового типу, виготовлений із високоякісних матеріалів. Він створений, щоб підтримувати оптимальну робочу температуру для повноцінного функціонування центрального процесора вашого ПК. Прилад має стильну кришку, на якій розміщені яскраві світлодіодні стрічки та цифровий монітор.

Особливості кулера Deepcool AK400 DIGITAL WH
- Модель AK400 DIGITAL WH характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона чудово підходить для широкого спектра настільних комп'ютерів, які використовуються для ресурсоємних завдань, включаючи мультимедіа, програмування, роботу з великими базами даних тощо.
Артикул виробника: R-AK400-WHADMN-G
id mcrtr-278676
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 695 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 126 x 97 x 156 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | white |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin, 9 pin USB 2.0 |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 710 ₴


