-17%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-207-XT ARGB , 2x120 мм ARGB, алюміній/мідь, Intel: 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, AMD:
3 025 ₴
2 520 ₴
- В наявності
- Код: 139112
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-207-XT ARGB — це надзвичайно потужний кулер з подвійним радіатором і додатковим знімним вентилятором. Прилад ефективно охолоджує центральний процесор та підтримує оптимальну температуру для його продуктивної роботи. Він має ефектне підсвічування і легко монтується на материнську плату, попри свою об’ємну конструкцію.

Особливості кулера ID-Cooling SE-207-XT ARGB
- Модель SE-207-XT ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 280 Вт. Вона чудово підходить для охолодження багатоядерних процесорів, особливо тих, що працюють з високими частотами та під великим навантаженням.
- Основа кулера с
Артикул виробника: SE-207-XT ARGB
id mcrtr-278677
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 157 x 144 x 122 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 300 Вт |
| Матеріал основи | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴


