-10%

Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX300 S, чорний, алюміній/мідь, 1x120 мм RGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, висота
1 062 ₴
961 ₴
- В наявності
- Код: 139113
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PcCooler PALADIN EX300 S — це високоякісний однобаштовий кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Прилад чудово суміщується з платформами AMD і підтримує процесори Intel 12-го покоління. Модель PALADIN EX300 S має ефектне підсвічування, яке робить ваш простір і вашу мультимедійну систему більш стильною.

Особливості PcCooler PALADIN EX300 S
- Система охолодження характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 125 Вт. Це означає, що кулер здатен забезпечити оптимальні температурні умови для нормального функціонування високопродуктивних процесорів.
- PcCooler PALADI
Артикул виробника: PALADIN EX300S
id mcrtr-278702
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 75 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 125 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 961 ₴


