-6%

Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400 S, чорний, алюміній/мідь, 1x120 мм RGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, висота
1 161 ₴
1 086 ₴
- В наявності
- Код: 139114
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PcCooler PALADIN EX400 S — це потужний кулер баштового типу, створений для охолодження центрального процесора. Він забезпечує ЦП оптимальну робочу температуру та запобігає його перегріву. Оновлені монтажні комплекти підтримують основні платформи Intel та AMD. Вони відповідають за легке встановлення кулера на материнську плату, без використання додаткових інструментів.

Особливості PcCooler PALADIN EX400 S
- Модель PALADIN EX400 S характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Вона ідеально підходить для охолодження процесорів, які піддаються значним обчислювальним навантаженням.
- Основа кул
Артикул виробника: PALADIN EX400S
id mcrtr-278703
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 75 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴


