
Корпус Montech X3 GLASS, білий, Mid Tower, без БЖ, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / GPU
3 277 ₴
2 701 ₴
- В наявності
- Код: 139120
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Шість фіксованих вентиляторів із RGB-підсвічуванням Попередньо встановлені бокові поворотні загартоване скло
Універсальні варіанти охолодження
Гнучка підтримка компонентів
Неперевершена ціна за виконання
Montech X3 — це не просто чохол для комп’ютерних ігор, це вдосконалення в усіх аспектах порівняно з попередніми чохлами серії X. X3 забезпечує найкраще співвідношення ціни та продуктивності, яке може запропонувати компанія Montech!
Високий потік повітря
Потрійні передні 140-мм вентилятори Montech X3 забезпечують потужний забір повітря та попередньо встановлену вентиляцію зверху та ззаду, оптимізуючи систему повітряного потоку.
Показ RGB освітлення
Усі шість попередньо встановлених вентиляторів підтримують фіксоване RGB-підсвічування, ви можете ввімкнути або вимкнути підсвічування вентилятора, просто натиснувши світлодіодну кнопку.
Примітка: освітлення є фіксованим, не адресним, але його можна вимкнути.
Артикул виробника: X3 GLASS (W)
id mcrtr-278761
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 370x210x480 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 6 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 2 701 ₴


