
Кулер для процесора AMD Wraith Stealth, алюміній, 1x92 мм, AMD AM4, до 65 Вт (712-000071)
538 ₴
- Немає в наявності
- Код: 139150
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Wraith Stealth є якісним низькопрофільним кулером в оригінальному виконанні. Ця модель спеціально створена для забезпечення оптимальних температурних умов, що підтримують повноцінне функціонування центрального процесора AMD. Кулер легко монтується на платформу та має привабливий вигляд при встановленні на материнську плату.
Особливості кулера Wraith Stealth від AMD
- Система охолодження характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 65 Вт. Це означає, що вона здатна ефективно підтримувати процесори з тепловим пакетом менше ніж 65 Вт.
- Основа кулера складається з алюмінію. Прилад не має теплових трубок, тому алюмінієвий радіатор забирає на себе все тепло, яке надалі розсіюється за допомогою вентилятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50-59 мм |
| Габарити | 100 x 100 x 54 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538 ₴


