-14%

Кулер для процесора PcCooler PALADIN 400, білий, алюміній/мідь, 1x130 мм, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 200 Вт, висота
1 449 ₴
1 253 ₴
- В наявності
- Код: 139181
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PcCooler PALADIN 400 — це продуктивний кулер баштового типу для охолодження центрального процесора вашого комп'ютера. Модель має ефектний дизайн, виконаний у свіжому білому кольорі. Завдяки компактним розмірам його легко встановлювати на більшість платформ, не займаючи при цьому зайвого простору в корпусі ПК.

Особливості PcCooler PALADIN 400
- Модель PALADIN 400 оснащена чотирма спеченими тепловими трубками з нікелевим покриттям. Кожна з цих трубок здатна розсіювати 50 Вт тепла, що в сумі дає загальний показник розсіювання на рівні 200 Вт. Така конструкція забезпечує ефективне охолодження ЦП, допомагаючи підтримувати стабільні температури під час інтенсивних навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 76 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | white |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 130 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 253 ₴


