-1%

Монітор 23.8" MSI Modern MD2412P, чорний, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 100 Гц, 250 кд/м², 1000:1, 178°/178°, 2x3 Вт,
8 926 ₴
8 866 ₴
- В наявності
- Код: 139242
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний монітор Modern MD2412P від компанії MSI з діагоналлю 23.8" та роздільною здатністю Full HD (1920 х 1080) створений для того, щоб радувати користувача якісним зображенням і неймовірним дизайном. Завдяки елегантному та витонченому зовнішньому вигляду серія Modern MD2412 чудово виглядає в будь-якому приміщенні та на будь-якому столі.

Особливості візуалізації
- Монітор MSI Modern MD2412P оснащено рідкокристалічною матрицею типа IPS, яка відтворює барвисте зображення, насичене чіткими деталями.
- Втілена технологія HDR збагачує картинку глибокими кольорами, покращує діапазон контрастності і підвищує рівень яскравост
Артикул виробника: MODERN MD2412P
id mcrtr-282327
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 4.7 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 3 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 542x490x201 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Да |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 866 ₴


