
Колонки 2.0 Trust Polo, чорний, 4 Вт, 3.5 мм, живлення від USB, 1.3 м (25164)
802 ₴
- В наявності
- Код: 139247
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Trust Polo 2.0 — невелика акустична система, яка складається з двох окремих динаміків. Компактні за розміром ці колонки не займуть багато місця на вашому столі та забезпечать чистий звук для більш приємної та ефективної робочої атмосфери.

Характеристики Trust Polo 2.0
- Система Trust Polo має два звукових канали (ліва та права колонки), які працюють без низькочастотного підсилювача.
- Максимальна потужність, яку можуть підтримувати динаміки протягом тривалого часу — 4 Вт (RMS). Пікова потужність складає 8 Вт.
- Прилад живиться від USB, а це означ
Артикул виробника: 25164_TRUST
id mcrtr-282421
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 0.3 кг |
| Габарити колонки | 7.4 x 7.7 x 7.6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю | 1.3 м |
| Живлення | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 4 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Підсвічування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴


