-4%

Відеокарта GeForce RTX 3050, Asus, DUAL OC, 6Gb GDDR6, 96-bit, DVI-D/HDMI/DP, 1537/14000 MHz (DUAL-RTX3050-O6G)
13 983 ₴
13 414 ₴
- В наявності
- Код: 139280
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Asus RTX 3050 DUAL OC 6Gb — хороша відеокарта початкового рівня, яка підійде як для сучасних ігор з роздільною здатністю Full HD, так і для роботи з графікою, завдяки інноваційним технологіям від Nvidia. Вона є чудовим бюджетним варіантом із двома кулерами та великим радіатором для відведення тепла. Карта чудово підійде для компактних корпусів, оскільки займає всього два слоти для розширень і має невелику довжину у 201 мм.
Характеристики Asus RTX 3050 DUAL OC 6Gb
- Процесор. Продуктивність забезпечує графічний
Артикул виробника: DUAL-RTX3050-O6G
id mcrtr-283624
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | 1 |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 6 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 3050 |
| Довжина відеокарти | 201 мм |
| Живлення відеокарти | без дод. живлення |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | немає |
| Рекомендований БЖ | 450 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | DUAL |
| Тактова частота GPU | 1537 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 14000 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 414 ₴


