-41%

Система рідинного охолодження ID-Cooling FX120 ARGB, Intel: 1700/1200/2066/2011/1366/1151/1150/1155/1156, AMD: AM4/AM5, до 150 Вт
2 490 ₴
1 471 ₴
- В наявності
- Код: 139283
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling FX120 ARGB — це невелика та доволі легка система рідинного охолодження. Вона захищає центральний процесор персонального комп’ютера від перегріву, забезпечуючи йому оптимальні температурні умови для повноцінної роботи. Модель доволі просто встановлюється на платформу та міцно тримається на ній навіть під час транспортування.

Особливості ID-Cooling FX120 ARGB
- ID-Cooling FX120 ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 150 Вт. Вона чудово підходить для ігрових систем або комп’ютерів, які використовують потужні процесори з великим тепловим викидом під час інтенсивного навантаження.
- Прилад має неперевер
Артикул виробника: FX120 ARGB
id mcrtr-283696
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 330 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM/DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 120 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500-1800 обертів/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴


