-12%

Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A400 чорний, 92 мм, 4 теплових трубок, алюміній/мідь, Intel: 1851, 1700, 1200, 1150, 1151,
1 256 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 139285
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling FROZN A400 — це стильний кулер баштового типу, що забезпечує комфортні температурні умови для роботи центрального процесора. Система охолодження розміщується у повністю закритому корпусі з чорним матовим покриттям. Прилад має компактні розміри та підходить для всіх типів ПК.

Особливості ID-Cooling FROZN A400
- Кулер характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Це енергоефективний варіант, який чудово охолоджує більшість процесорів Intel та AMD.
- Основа приладу складається з поєднання алюмінію та міді. Ці метали
Артикул виробника: FROZN A400 BLACK
id mcrtr-283706
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 580 г |
| Висота | 120-129 мм |
| Габарити | 93 x 78 x 123 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


