-11%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-802-SD V3, алюміній/мідь, 1x80 мм, для Intel 1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM5/AM4/AM3, до
514 ₴
457 ₴
- В наявності
- Код: 139286
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-802-SD V3 — це невеликий кулер баштового типу, який забезпечує можливість продуктивної роботи центрального процесора. Прилад підходить для встановлення на платформу AMD та Intel. Верхня кришка системи охолодження накрита матовою пластиною для більш стильного вигляду при суміщенні з апаратною базою вашого комп’ютера.

Особливості кулера ID-Cooling SE-802-SD V3
- Модель SE-802-SD V3 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Це компактний і енергоефективний варіант для легких систем, де не потрібна велика потужність охолодження.
- Основа кулера складається з таких матеріалів, як алюміній і мідь. Алюмін
Артикул виробника: SE-802-SD V3
id mcrtr-283709
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 290 г |
| Висота | 110-119 мм |
| Габарити | 115 x 65 x 116 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black/Grey |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457 ₴


