-42%

Кулер для процесора Arctic Freezer 36 A-RGB, чорний, алюміній/мідь, 2x120 мм ARGB, для Intel 1700, AMD AM5/AM4, висота 159 мм
3 625 ₴
2 089 ₴
- В наявності
- Код: 139303
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Arctic Freezer 36 A-RGB — це стильний однобаштовий кулер з ефектним підсвічуванням. Пристрій створено для охолодження процесорів Intel та AMD. Він вирізняється доволі продуманою конструкцією: припаяні кінці теплових трубок надійно сховані під алюмінієвою кришкою. Кулер з таким дизайном здатен прикрасити будь-яку конфігурацію ПК.

Особливості кулера Arctic Freezer 36 A-RGB
- Модель Freezer 36 A-RGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 250 Вт. Вона ідеально підходить для робочих станцій обробки відео, ігрових комп’ютерів та систем оверклокінгу.
- Основа кулера складається з міді та алюмінію. Така база вир
Артикул виробника: ACFRE00124A
id mcrtr-283865
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 920 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 104 x 126 x 159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089 ₴


