
Корпус 2E Credo V200B, чорний, 400 Вт, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 140 мм / VGA - 250 мм, 1x80 мм
1 644 ₴
- В наявності
- Код: 139351
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2E CREDO (V200B-400) з БЖ — це компактний і функціональний корпус, який ідеально підходить для створення ефективних домашніх, офісних і робочих станцій середнього рівня. Цей корпус формату Mini Tower вирізняється раціональною організацією внутрішнього простору і простотою конструкції, що робить його чудовим вибором для самостійного складання.
Характеристики 2E CREDO (V200B-400)
- Матеріал і дизайн. Корпус виготовлено з міцної с
Артикул виробника: 2E-V200B-400
id mcrtr-284936
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | 400 Вт |
| Габарити корпусу | 353x165x260 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 250 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 644 ₴


