-12%

Система рідинного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB, білий (ACFRE00150A)
5 176 ₴
4 537 ₴
- В наявності
- Код: 139360
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB — це невелика, але доволі потужна система рідинного охолодження, яка забезпечує оптимальні температурні умови для продуктивної роботи центрального процесора вашого комп’ютера. Вона була створена, щоб захищати ЦП від перегріву та подовжити термін його експлуатації. Пристрій легко встановлюється на платформи AMD та Intel, включаючи процесори Arrow Lake з сокетом LGA1851.

Особливості Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB
- Система рідинного охолодження укомплектована монтажною рамкою від ARCTIC, яка на відміну від механізму Intel не деформує процесор, значно знижує вагове навантаження на ЦП, легко встановлюється та дозволяє прикручувати
Артикул виробника: ACFRE00150A
id mcrtr-285122
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1490 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Колір | white |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Матеріал радіатора | алюміній та мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM/DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір радіатора | 277 x 120 x 38 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 200-2000 обертів/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 537 ₴


