
Система рідинного охолодження Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB, білий (ACFRE00151A)
4 483 ₴
4 274 ₴
- В наявності
- Код: 139361
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Готовий "з коробки" — просте встановлення
Liquid Freezer III готовий до негайного використання завдяки попередньо встановленим радіаторним вентиляторам у конфігурації push. Кабелі вентиляторів інтегровані в оболонку шлангів, тому до материнської плати потрібно під'єднати лише один кабель. З термопастою MX-6, що входить до комплекту постачання, у вас є все необхідне для швидкого та простого встановлення.

Liquid Freezer III 280 A-RGB — протестовано та підтверджено Intel
Intel протестувала та підтвердила технологію Liquid Freezer III на моделях i9-13900K/KF, i9-14900K/KF та i9-13900KS у категоріях "Ентузіаст" та "Настільний комп'ютер". У цих тестах Inte
Артикул виробника: ACFRE00151A
id mcrtr-285123
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1765 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Колір | white |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM/DC |
| Розмір вентилятора | 140 x 140 x 27 мм |
| Розмір помпи | 91 x 108.5 x 68.5 мм |
| Розмір радіатора | 317 x 138 x 38 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 140 мм |
| Форм-фактор системи | 280 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 200-1900 обертів/хв |
- Ціна: 4 274 ₴


