-6%

Кулер для процесора PcCooler RZ400 V2, чорний, алюміній/мідь, 1x120 мм, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 230 Вт, висота
1 564 ₴
1 463 ₴
- В наявності
- Код: 139363
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Процесорний кулер RZ400 V2 створений за технологією гальванічного чорного покриття нікелем. Абсолютно нова версія V2 може похвалитися поєднанням продуктивності та естетики, що робить її ідеальним рішенням для охолодження найголовнішого компоненту вашого ПК.

Нова мова дизайну "TRIFORCE"
- Геометрична симфонія. Дуже впізнаваний естетичний вигляд, побудований на потужних трикутних геометричних формах для інтерпретації мови майстерного дизайну.
- Металева верхня захисна кришка. Алюмінієвий сплав аерокосмічного класу з делікатним напиленням забезпечує високу якість, приємність для зору і гар
Артикул виробника: RZ400 V2 BK
id mcrtr-285188
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1080 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 155 x 130 x 80 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 230 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463 ₴


