
Корпус GameMax ET-214-NP 2U3-TYC чорний, без БЖ, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB-C 3.0, 370x175x410 мм
1 637 ₴
- В наявності
- Код: 139385
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус GameMax ET-214-NP 2U3-TYC Black, без БЖ, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB-C 3.0, 370x175x410 мм
Артикул виробника: ET-214-NP 2U3-TYC
id mcrtr-285346
Артикул виробника: ET-214-NP 2U3-TYC
id mcrtr-285346
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 370x175x410 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 637 ₴


