
Корпус Zalman i4, білий, Mid Tower, без БЖ, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 170 мм / VGA - 320
4 324 ₴
4 277 ₴
- В наявності
- Код: 139425
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Zalman i4 — надійний корпус для настільного ПК, що дозволить користувачу самостійно зібрати персональний комп'ютер із бажаною продуктивністю. Корпус виконаний в типорозмірі MidiTower, підтримує встановлення материнських плат формфактора ATX, micro ATX або ж mini ITX.
Дизайн має привабливий вигляд із застосуванням перфорації, яка сприяє швидкому охолодженню ПК під час роботи. Також наявні 6 перевстановлені вентилятори розміром по 120 мм.
Зручно розташовані порти на верхній панелі забезпечують швидкий доступ для підключення периферійних пристроїв, гаджетів тощо.
Корпус оснащений вбудованими вентиляторами, що забезпечать ефективне охолодження комп’ютерної системи. Виріб підтримує встановлення процесорного кулера висотою до 170 мм, а відеокарти довжиною до 320 мм.
Артикул виробника: I4WHITE
id mcrtr-286279
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 484x225x396 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 4 277 ₴


