
Корпус Zalman i6, білий, Mid Tower, без БЖ, для E-ATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU -
4 801 ₴
4 748 ₴
- В наявності
- Код: 139426
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус Zalman I6 White для сучасної домашньої або ігрової станції, сумісний з актуальними компонентами. Передня панель у вигляді сітки, бічна ліва панель із загартованого скла. Забезпечено активне обдування компонентів. Продумано захист від пилу. У комплекті 4 х 140 мм RGB LED вбудованих вентиляторів, тримач для відеокарти. Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, є стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз’єми.
Матеріали
Корпус виготовлено з міцної сталі з чорним покриттям, яке нанесено спеціальним методом. Покриття надійне і досить стійке до можливих механічних пошкоджень, тертя. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо під час самостійного або промислового складання.
Передня панель — металева сітка, для активної вентиляції, через яку проглядається світіння встановлених вентиляторів.
Бічна панель з якісного загартованого скла, зі зручним і практичним кріпленням (на петлях і зі с
Артикул виробника: I6WHITE
id mcrtr-286280
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 420x230x475 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | RGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 4 748 ₴


