
Корпус Zalman M4, чорний, Mini Tower, без БЖ, для Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 157 мм / VGA - 320 мм,
4 109 ₴
4 063 ₴
- В наявності
- Код: 139428
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус Zalman M4 Black для сучасної домашньої або ігрової станції, сумісний з актуальними компонентами. Передня панель у вигляді сітки, бічна ліва панель із загартованого скла. Забезпечено активне обдування компонентів. Продумано захист від пилу. У комплекті 4 х 120 мм ARGB вбудованих вентиляторів, ARGB контролер. Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, є стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз’єми.
Матеріали
Корпус виготовлено з міцної сталі з чорним покриттям, яке нанесено спеціальним методом. Покриття надійне і досить стійке до можливих механічних пошкоджень, тертя. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо під час самостійного або промислового складання. Передня панель — металева сітка, для активної вентиляції, через яку проглядається світіння встановлених вентиляторів. Бічна панель із якісного загартованого скла, зі зручним і практичним кріпленням (на петлях і зі спеціальною ручкою) —
Артикул виробника: M4BLACK
id mcrtr-286283
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 425x208x385 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 157 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 4 063 ₴


