-3%

Корпус Zalman T3 PLUS, чорний, Mini Tower, без БЖ, для Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 150 мм / VGA - 290
2 444 ₴
2 365 ₴
- В наявності
- Код: 139432
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус Zalman T3 Plus — це компактне і функціональне рішення для складання сучасного комп'ютера. Міцна сталева конструкція поєднується з цільною передньою панеллю, оснащеною спеціальними отворами для оптимальної вентиляції. Бічна панель із загартованого скла дозволяє милуватися внутрішніми компонентами вашої системи.
Характеристики Zalman T3 Plus
- Розміри. Габарити корпусу становлять 355 x 206 x 422 мм, що робить його ідеальни
Артикул виробника: T3PLUS
id mcrtr-286290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 422x206x355 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 2 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 290 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 365 ₴


