
Корпус Zalman Z1 Iceberg, чорний, Mid Tower, без БЖ, для Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / VGA -
3 260 ₴
2 951 ₴
- В наявності
- Код: 139434
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус ZALMAN Z1 ICEBERG для сучасної домашньої або ігрової станції з унікальним дизайном передньої панелі, сумісний з актуальними компонентами. Передня панель має чіткі геометричні форми, які підкреслені чіткими лініями, з перфорацією з боків для оптимальної циркуляції повітряних потоків. У комплекті 3 х 120 мм вбудованих вентилятори (без підсвітки). Бічна панель із загартованого скла, відшліфованого по периметру, яка закріплена на петлях і зі спеціально передбаченою ручкою для зручного і швидкого доступу до компонентів. Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, в наявності стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз’єми.
Матеріали: корпус виготовлено з міцної сталі 0.5 мм із чорним покриттям. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо під час самостійного або промислового складання. Передня панель — пластик з перфорацією по периметру, для активної циркуляції повітря. Бічна панель з відшліфованого по периметру за
Артикул виробника: Z1ICEBERG
id mcrtr-286294
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 426x221x409 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 2 951 ₴


