
Кулер для процесора GameMax Ice Wind, алюміній/мідь, 1x120 мм, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 200 Вт, висота 153 мм
1 240 ₴
1 120 ₴
- В наявності
- Код: 139549
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ВИДАТНЕ ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ
Класичний яскравий зовнішній вигляд, свіже поєднання кольорів, покращений зовнішній вигляд і водночас ефективність розсіювання тепла.
3.0 ТЕХНОЛОГІЯ
Використовуючи технологію HDT3.0, верхня теплова трубка ефективно поєднується з основою, а нижня теплова трубка знаходиться в прямому контакті з ЦП, щоб швидко відводити тепло від ядра і ефективніше розсіювати тепло.
ЧОТИРИ НІКЕЛЬОВАНІ ТЕПЛОВІ ТРУБКИ
Теплова потужність становить близько 200 Вт, теплова трубка має кривошийку, її поверхня нікельована і не піддається окисленню.
НАБІР РАДІАТОРНИХ ПЛАСТИН MATRIX
47 частин потовщених охолоджуючих ребер, акуратний і міцний проце
Артикул виробника: ICE WIND
id mcrtr-287409
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 607 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 92 x 153 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Wooden |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 40 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 1 120 ₴


