
Автотримач для телефону ColorWay AutoSense Car Wireless Charger 2, чорний, 15 Вт, бездротова зарядка (Qi), у дефлектор повітроводу
1 570 ₴
- Немає в наявності
- Код: 139564
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автотримач для телефону ColorWay AutoSense Car Wireless Charger 2, Black, 15 Вт, бездротова зарядка (Qi), у дефлектор повітроводу або на присосці, поворотний шарнір 360°, від 4" до 6.5" (CW-CHAW040Q-BK)
Артикул виробника: CW-CHAW040Q-BK
id mcrtr-287870
Артикул виробника: CW-CHAW040Q-BK
id mcrtr-287870
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка | є |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Допустима діагональ | до 6.5" |
| Кріплення гаджета | затискач |
| Кріплення тримача | присосок |
| Макс. ширина пристроєм | 90 мм |
| Мін. ширина пристрою | 66 мм |
| Місце встановлення | торпедо / лобове скло |
| Обертання | Да |
| Призначення | для телефонів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴


