-1%

Кулер для процесора PcCooler R200, чорний, алюміній/мідь, 1x92 мм, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, висота 133 мм, до 110 Вт
693 ₴
689 ₴
- В наявності
- Код: 139629
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PcCooler R200 — це ефективний кулер для процесора з алюмінієвим радіатором і двома тепловими трубками. Він підтримує розсіювання тепла до 110 Вт, що робить його підходящим для середньопродуктивних систем. Вентилятор діаметром 92 мм працює на швидкості до 2200 об/хв, забезпечуючи оптимальне охолодження при рівні шуму до 30 дБ.

Ключові особливості повітряного кулера PcCooler R200
- Стиль TriForce. Уніфікований трикутний візерунок на кришці повітряного кулера.
- Теплові трубки наступного покоління. Теплові трубки постійно функціонують у будь-якому напрямку, горизонтальному чи вертикальному, на них не впливає
Артикул виробника: R200-XXNWYX-US
id mcrtr-289077
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Висота | 130-139 мм |
| Габарити | 133 x 95 x 88 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 110 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴


