-1%

Кулер для процесора ID-Cooling DK-17 PWM, алюміній, 1x92 мм, 600-2200±10% об/хв, для Intel 1700, гідравлічний підшипник, до 65 Вт,
373 ₴
368 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 139637
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling DK-17 PWM — це компактний і ефективний кулер для процесора, який забезпечує надійне охолодження завдяки алюмінієвому радіатору та вентилятору з автоматичним регулюванням швидкості. Він ідеально підходить для середньопродуктивних систем, розсіюючи до 65 Вт тепла.

Ключові характеристики процесорного охолоджувача ID-Cooling DK-17 PWM
- Компактний дизайн і 100 % сумісність. Компактна конструкція радіатора та вентилятора робить кулер придатним для всіх систем.
- Надійне встановлення. Гвинт і задня панель можуть забезпечити 100 % міцність конструкції.
Артикул виробника: DK-17 PWM
id mcrtr-289155
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40-49 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Конструкція | Top-Flow |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴


