-10%

Кулер для процесора ID-Cooling IS-37-XT чорний, 1x92x12 мм, алюміній/мідь, Intel: 1851, 1700, 1200, 115x, AMD: AM4, AM5, 94х94х37
1 222 ₴
1 103 ₴
- В наявності
- Код: 139638
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling IS-37-XT Black — це компактний кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера шляхом відводу від нього тепла. Він створює найкращі температурні умови для продуктивного функціонування найголовнішого компонента ПК. Повністю чорний монтажний комплект із кріпильними гвинтами ідеально поєднується з чорним дизайном приладу.

Особливості ID-Cooling IS-37-XT Black
- Модель IS-37-XT Black характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Вона чудово підходить для мультимедійних центрів, де потрібна ефективна робота процесора при мінімальному шумі.
- Кулер оснащений чотирма
Артикул виробника: IS-37-XT BLACK
id mcrtr-289157
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 30-39 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | Top-Flow |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 40 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 103 ₴


