-13%

Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A620 чорний, 2x120 мм, 6 теплових трубок, алюміній/мідь, Intel: 1700, 1200, 1150, 1151, 1155,
3 680 ₴
3 213 ₴
- В наявності
- Код: 139639
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling FROZN A620 Black — це потужний кулер для процесора з двома вентиляторами діаметром 120 мм і шістьма мідними тепловими трубками. Він підтримує розсіювання тепла до 270 Вт, що робить його ідеальним для високопродуктивних ігрових систем. Вентилятори працюють на швидкості від 500 до 2000 об/хв, забезпечуючи ефективне охолодження при мінімальному рівні шуму.

Ключові особливості повітряного кулера ID-Cooling FROZN A620 Black
- МІКРОХВИЛЬОВЕ РЕБРО РАДІАТОРА.Спеціальний дизайн мікрохвиль на алюмінієвих ребрах радіатора для більшого розсіювання тепла.
- 6 ТЕПЛОВИХ ТРУБ. Подвійний радіатор із шістьма мідними тепловими труб
Артикул виробника: FROZN A620 BLACK
id mcrtr-289160
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1190 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 270 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 213 ₴


