
Випрямляч (пам'ять плойка) для волосся Ardesto Pink Touch HS-R300PT бездротовий 50W акумулятор 4000 мА·год сірий/рожевий
1 668 ₴
1 167 ₴
- В наявності
- Код: 139676
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Випрямляч ARDESTO Pink Touch HS-R300PT
Бездротовий випрямляч ARDESTO Pink Touch з літій-іонним акумулятором 4 000 мА-год завдяки швидкій зарядці (≤180 хв) забезпечує до 60 хв роботи.
Модель має цифровий дисплей, передбачено три температурні режими — 160, 180 і 200 °C, що дає змогу контролювати інтенсивність тепла відповідно до типу волосся.
Випрямляч обладнаний індикацією заряду, функціями блокування керування та фіксації в закритому положенні.
Керамічне покриття нагрівального елемента
Діапазон температури нагрівання 160-200 °C — 3 режими
-
Тип пристрою — щипці-випрямляч
-
Серія — Pink Touch
-
Призначення — для гладкої зачіски/для ефекту «природної хвилі»/для спіральних (вертикальних) локонів/для горизонтальних локонів
-
Потужність 50 Вт
-
Мінімальна температура нагрівання 160 °C
-
Максимальна температура нагрівання 200 °C
-
Живлення — літій-іонний акумулятор 3.65 В, 4000 мА·год
-
Режими автовимкнення/блокування керування
-
Особливості: швидке нагрівання
-
Колір — сірий із рожевим
-
Безпека — захист від перегрівання
Фізичні параметри
-
Час заряджання — 180 мин
-
Час роботи за повного заряджання — 60 хв
-
Розмір пластини — 70 мм x 18 мм
Додатково
швидке розігрівання/бездротове/визначення температури нагрівання 160/180/200 °C/фіксатор для збирання/Індикація контролю заряджання/графенові нагрівальні елементи з високою теплопровідністю
-
Покриття нагрівального елемента — кераміка
-
Комплектація — Інструкція/Випрямляч для волосся/Зарядний кабель USB type-C
Габарити брутально
-
Вага 0.25 кг
-
Довжина: 50 мм
-
Висота 220 мм
-
Ширина 50 мм
Артикул виробника: HS-R300PT
id mr-00 mcrtr-290104
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Grey/Pink |
| Потужність | 50 Вт |
| Регулювання температури | є |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Температурний режим | 160-200 °C |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Розмір пластин / щипців | 70х18 мм |
| Прогумований корпус | немає |
| Вмикач / вимикач | + |
| Матеріал пластин | графенові |
| Тип нагрівача | Керамічний |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 167 ₴










