-21%

Корпус MSI MAG FORGE M100R, чорний, без БЖ, Micro Tower, для Micro-ATX / Mini-ITX, 1xUSB 3.2 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / VGA
3 732 ₴
2 948 ₴
- В наявності
- Код: 139684
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MESH ЗМУШУЄ ЦЕ ПРАЦЮВАТИ
Передня сітчаста панель дозволяє повітрю легко надходити в корпус без перешкод, забезпечуючи найкраще охолодження системи. Шасі micro-ATX забезпечує невелику площу, але високу продуктивність.
ОПТИМІЗОВАНИЙ ПОТОК ПОВІТРЯ
Серія MAG FORGE M100 оптимізована для забезпечення щедрого та ефективного повітряного потоку для охолодження системи. В серію MAG FORGE M100 можна встановити до 6 вентиляторів.
Артикул виробника: MAG FORGE M100R
id mcrtr-290462
Артикул виробника: MAG FORGE M100R
id mcrtr-290462
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 388x230x460 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | немає |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Micro Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 948 ₴


