-2%

Монітор 15.6" Arzopa S1 Table, чорний, WLED, IPS, 1920x1080, 16:9, 5 мс, 60 Гц, 250 кд/м², 1000:1, 85°/85°, 2xType-C/ mini-HDMI,
6 893 ₴
6 762 ₴
- В наявності
- Код: 139776
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Arzopa S1 Table — це Другий монітор для вашого ноутбука під час роботи з будь-якого місця. Він має 15.6" 1080P FHD антивідблисковий IPS-екран з високою роздільною здатністю 60 Гц.
Ключові особливості монітора Arzopa S1 Table
- Панорамний об'ємний звук. Завдяки вдосконаленій системі подвійних динаміків, яка відтворює все в об'ємному звучанні Dolby Atmos, у вас завжди буде відчуття, ніби ви слухаєте з першого ряду.
- Легкий для очей. Портативний монітор ARZOPA може ефективно зменшити шкоду від випромінювання синього світла, тонко змістити кольори дисплея до більш теплого спектра, роблячи білий колір більш природним, а також полегшити перегляд протягом тривалого часу для більшого комфорту і меншого навантаження на очі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARZOPA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Немає |
| Вага з підставкою | 0.5 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 14-17.9" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 85°/85° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрану | глянцевий |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 762 ₴


