-2%

Корпус GameMax HYPE-M, чорний, без БЖ, Micro Tower, Micro ATX / Mini-ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 157 мм / VGA - 400
4 809 ₴
4 704 ₴
- В наявності
- Код: 139884
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HYPE-M Black
HYPE-M Premium Micro ATX Корпус від GameMax — унікальна конструкція повітряного потоку, що забезпечує широкий спектр сумісності та безліч варіантів охолодження.
- Особливості: фаски під кутом 45 градусів, що привертають увагу плавним переходом ліній.
- Акцент на охолодження: 3 попередньо встановлені 120-мм ARGB вентилятори — 2 під днищем і 1 на задній панелі корпусу.
- Чудова вентиляція: верхня частина корпусу HYPE підтримує встановлення радіатора до 360 мм.
- Подвійна вигнута скляна панель. Панель виконана з вигнутого скла з елегантними лініями та чіткою візуалізацією. З яскравими кольоровими вентиляторами або водяним охолодженням освітлення має ефектний і привабливий вигляд.
- Швидке зняття без слідів: байонетний механізм дає змогу зняти панель за 3 секунди, забезпечуючи зручність встановлення без затримок.
- Керування кабелями: конструкція з анкамерою приховує дроти, роблячи корпус акуратним, естетичним і о
Артикул виробника: HYPE-M BLACK
id mcrtr-292697
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 453 x 377 x 280 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 157 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | збоку |
| Тип корпусу | Micro Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 704 ₴


